Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Team 4 Home

1 maja 46 Jelenia Góra

Mapa

502 275...

502 275 684

biuro czynne: otwarte teraz do 18:00

O nas

Firma TEAM4HOME to zespół, który z dużym sercem podchodzi do swojej pracy. Nie ma co się oszukiwać, rynek nieruchomości jest pełen konkurencji. W związku z tym, że Klienci mają różne doświadczenia z pośrednictwem od początku naszej działalności postawiliśmy jasny cel. Każdy Klient, którego będziemy obsługiwać będzie zadowolony z naszych usług. Tylko takie założenie pozwoli na polecenie TEAM4HOME w przyszłości. To duża odpowiedzialność, ale nie boimy się stawiać takich deklaracji.

Jak chcemy to osiągnąć?

Koszty:

Współpracując z nami płacisz dopiero za efekt. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami pomożemy w marketingu, formalnościach, zawiłościach prawnych. A gdy nie uda nam się sprzedać Twojej nieruchomości nic nie płacisz.

Jakość:

Szeroka siatka kontaktów pozwoliła nam zbudować sieć zaufanych doradców nieruchomości, kredytowych, managerów projektów, notariuszy, specjalistów w budowanie od podstaw jak i wykończenia wnętrz. Na rynku nieruchomości nic nas nie zaskoczy, bo odpowiednie kompetencje mamy na wyciągnięcie ręki.

Terminowość:

Każde zlecenie to dla nas odrębny projekt. Jasny plan działania ustalony z klientem przed rozpoczęciem współpracy wskazuje terminy realizacji jaki i punkty kontrolne.

Ryzyko:

Rozpoczynając współpracę warto minimalizować ryzyko. Jeśli masz taką potrzebę umówimy rozmowę referencyjną z naszymi klientami, aby opowiedzieli o doświadczeniach przy współpracy z naszą firmą.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

36

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Team 4 Home

Filtruj

1 150 000 zł203,40 m² 5 653,88 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:177 m²

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home...

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,62 m² 9 753,12 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prosimy o nieprzyjeżdżanie samodzielnie pod nieruchomość oraz uszanowanie warunków sprzedaży wyłącznie przez biuro nieruchomości. Biuro...

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 765 m² 92,22 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nieruchomość gruntową położoną w malowniczej miejscowości Gruszków , w gminie Mysłakowice...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł77 m² 1 948,05 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości team4home oferuje Państwu nieruchomość z niezwykłym potencjałem, położoną w malowniczym Trzcińsku. Z domu...

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Oferta sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie...

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł51,60 m² 6 317,83 zł/m²

Agnieszka Szczepaniak

Agnieszka Szczepaniak

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 052 m² 248,71 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas ! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe granice działki oraz ujęcia z drona nieruchomości, które ułatwią podjęcie...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł26 700 m² 28,09 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe zdjęcia z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Tylko u nas! Nie szukaj...

Szczegóły ogłoszenia

539 999 zł69 m² 7 826,07 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura....

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł86 m² 8 255,81 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Oferta sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z biurem. Prosimy...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 251 m² 223,82 zł/m²

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas ! Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki sprzedaży wyłącznie przez biuro nieruchomości :)...